شرکت فیروز بسپار یاران، اولین و معتبر ترین شرکت تولید کننده انواع ورق های پلیمری و ظروف بسته بندی در ایران است که در سال ۱۳۸۲ با شماره ثبت ۲۰۸۵۵۰ تاسیس گردیده است. این شرکت همواره در راستای رشد و ارتقاء کمی و کیفی محصولات خود تلاش فراوان نموده و با بر برخورداری از دانش و فن آوری روز جهان، به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع ظروف یکبار مصرف ، تغییری شگرف در صنعت بسته بندی کشور به وجود آورده است. این شرکت کسب موفقیت های بزرگ و تداوم فعالیت خود را مدیون مشتریان فهیم و همیشه همراه خود دانسته و برای پیشرفت و توسعه در مسیرهای پیش رو ، نیازمند مشارکت و حمایت آنها از تولیدات این شرکت است. همچنین ضمن دارا بودن گواهینامه های مختلف بین المللی در زمینه حفظ محیط زیست، همواره با رعایت استانداردهای جهانی به وظیفه خود در قبال حفاظت از زمین و جامعه انسانی عمل می نماید.
شرکت فيروز بسپار ياران با مطالعه علمي بازار و در نظر گرفتن نيازهاي روز جامعه و همينطور با توجه به نقش کليدي ‏خود در بالابردن سهم کشور عزيزمان در بازارهاي بين المللي مصنوعات پليمري ، طيف گسترده اي از محصولات را در ‏دو دسته اصلي ورق پلاستیک یا پليمری و ظروف يکبار مصرف ، در کنار توليد کليه قطعات پلاستيکي فرم يافته ارائه مي نمايد. همچنین برای اولین بار ، صنعت استفاده از مواد پلی پروپیلن در تولید ظروف یکبار مصرف را به عنوان فن آوری روز جهان، وارد کشورد نمود. از خصوصیات برجسته و بارز مواد پلی پروپیلن نسبت به دیگر مواد موجود در بازار این است که ، تبادل مولکولی بسیار کمی دارد ، نرم و حالت پذیر می باشد و در دمای ۱۰۰ درجه سانتی گراد از فرم اصلی خارج نمی شود.
این شرکت ، همراه با متخصصین مجرب و کارآزموده خود، علاوه بر ظروف بسته بندی ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ورق های پلیمری شامل :
PVC – HIPS – PP – PE – GPPS – ABS – PET به صورت رول و شیت با ضخامت های ۲۵۰ الی ۶۰۰۰ میکرون ، در رنگ و سایز های گوناگون می باشد.